Flag Counter

Úvod / Muži / Komentáre k zápasu

Komentáre k zápasu

 

 

Zápas v Kríži s L. Jánom 0:0- 5.5.2013:

Pred zápasom sa Krížania videli mimo pásma zostupu a nič iné ako výhru si nikto nepripúšťal. Súper však prekvapil a  remíza 0:0 bola nakoniec spravodlivým výsledkom nedeľňajšieho merania. Vedúci mužstva Tomčík:"To, čo sme v dnešnom zápase stratili, to musíme doviezť z Bobrovca! Nič iné ani nebudeme s trénerom chlapcom vštepovať do hláv, pred stredňajšou dohrávkou!" 

Zápas v Kríži s Pribylinou 3:2- 1.5.2013:

Súper z kategórie nebezpečných prišiel do Kríža bez obáv, no kto bude pánom v tomto zápase, to sa rozhodlo už v úvode. Domáci viedli už 2:0, na čo dokázali hostia reagovať, no domáci pridali na rýchlosti a opäť zvýšili. I keď hostia ešte znížili, síl na vyrovnanie už nenašli. Vedúci mužstva Tomčík:"Naši chlapci dnes hrali toľko, na koľko majú. Netreba mať vôbec obavy a ak budeme takto pokračovať, posun v tabuľke sa musí dostaviť. Môžeme to už potvrdiť v zápase s L. Jánom" 

 

Zápas v Ľubeli 2:2- 28.4.2013:

 

Na Ľubeľu sme sa dostatočne pripravili aj psychicky, napriek tomu sme inkasovali po lacnom góle už v 3. minúte zápasu.  Dostatočne sme pokryli nebezpečných hráčov Ľubele a v závere zápasu sme mali na kopačkách aj možnosť zisku troch bodov. Vedúci mužstva Tomčík:"Mužstvo dnes hralo suverénne a ak budeme v takomto prístupe pokračovať, ďaľšie body sa dostavia určite." 

Zápas v Kríži so Sliačami 0:6- 21.4.2013:

 

Obavy z tohto zápasu sa do bodky naplnili. Hneď v úvode nás hostia zaskočili a dvoma gólmy sa dostali do pohody, my naopak do křča, z ktorého sme sa dostali až v druhej časti zápasu. Šance sme nevyužili, naopak to boli opäť hostia, ktorí skórovali.  Vedúci mužstva Tomčík:"Mužstvo bolo v nepochopiteľnom útlme a to, čo sme si pred zápasom povedali v kabíne, to sme vôbec nepoužili v zápase. Treba na tento zápas zabudnúť a pokračovať v boji o záchranu. Ja tomuto mužstvu verím!" 

Zápas v Beňadikovej 0:0- 14.4.2013:

Do Beňadikovej cestovali Krížania s novým trénerom Martinom Jančim, ktorý zároveň posilnil ako hráč, obranné rady. Ako povedal nový tréner pred zápasom, tak mal zo súpera značné obavy, ale spoločne s vedúcim mužstva Pavlom Tomčíkom nabudili hráčov optimisticky. Svätý Kríž začal zápas sebavedome a počas celého prvého polčasu mal hru pevne v rukách. V týchto chvíľach vynikol brankár domácich Károly, ktorý nastúpil po uplynutí 7 mesačného trestu, za inzultáciu rozhodcu, po prvýkrát. V 42. minúte vylúčil rozhodca Michnik hosťujúceho Papaja za hrubé nešportové správanie a zranil sa obranca Dorniak. Krížania tlak domácich ustáli a do druhého polčasu nastúpili v útoku s Rumanským a Mišovičom, do obrany namiesto zraneného Dorniaka, sa presunul Feketík. Domáci vyvinuli obrovský tlak, ktorý nevyužili aj vďaka super výkonu brankára hostí Španka a disciplinovanej hre svojej obrany. Vedúci mužstva Tomčík:" Ďakujem chlapcom za predvedený výkon. Pevne verím, že ak budeme hrať takto v ďalších zápasoch, nebudeme mať problém so záchranou.V štyroch zápasoch nám bude ale citeľne chýbať stelec Papaj."